ScrollToTop

O nas

Uwielbiamy nasza pracę, dlatego z pełnym zaangażowaniem pochylamy się nad każdym projektem naszych Klientów.

Jesteśmy zgranym zespołem, który z powodzeniem odmienia wnętrza osób, które nie mają pomysłu na swoje mieszkanie lub pragną odmiany. Uwielbiamy nasza pracę, dlatego z pełnym zaangażowaniem pochylamy się nad każdym projektem naszych Klientów.

Łącząc naszą widzę z doświadczeniem doradzamy, podpowiadamy i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań by zagospodarować powierzoną nam przestrzeń zgodnie z oczekiwaniami klientów. Robimy wszystko aby nasze projekty nie tylko zachwycały ale przede wszystkim były dopasowane do stylu życia domowników.

 

Założyciele

Mam to szczęście, że w życiu zawodowym realizuję swoją największą pasję. Projektowanie i aranżacja wnętrz pozwala mi wyrażać siebie i swoje podejście do świata. Na tej stronie obok informacji o tym, czym dokładnie zajmuje się zespół IDEA BY MAG, znajdziesz też galerię naszych wybranych realizacji. Mam nadzieję, że będą stanowiły dla Ciebie inspirację i napędzą do działania. Może wspólnie odmienimy Twoją przestrzeń? Zapraszam!

Jestem inżynierem, który odpowiada za budowlaną cześć projektu. Służę fachową poradą – pomagam w dobrze materiałów, doradzam w co warto zainwestować, a na czym można zaoszczędzić. Moja praca to świetne doświadczenie, zwłaszcza gdy pracuję nad projektem i nie zawsze od razu wiem jakiego efektu się spodziewać. Na koniec pojawia się mój ulubiony moment, gdy patrzę na finalnie wykończone wnętrza, które zachwycają, a sens i zamysł projektu staję się od razu widoczny.

Architekci Idea by Mag.

Katarzyna Grądzka – architekt wnętrz z pasji, której motto brzmi “Rób to co kochasz, a już nigdy nie będziesz musiał pracować.” Oprócz wykształcenia architektonicznego posiada stopień magistra inżyniera geodezji, co przejawia się w jej skrupulatności i dokładności w przygotowywaniu projektów. Kasia projektuje wnętrza, które sprawiają, że chce się wrócić do domu. Miłośniczka stylu modern classic w różnych wydaniach. Ważne są dla niej akcenty we wnętrzu, dodające smaku i charakteru. Dzięki licznym remontom wie, jak uniknąć błędów na budowie, a doświadczenie zdobyte w praktyce przekłada na swoje projekty. Prywatnie wielbicielka dalekich podróży, nieznanych smaków, innych kultur, miłośniczka zwierząt – matka zastępcza małego, puchatego królika o imieniu Kulek, a przede wszystkim pasjonatka inspirującej architektury i pięknych wnętrz.

Marta Staniszewska – z wykształcenia jest inżynierem Architektury, dodatkowo uzyskała również tytuł technika budownictwa. Młoda i utalentowana, dążąca prosto do celu. Jako artystyczna dusza uwielbia sztukę, potrafi zainspirować się wszystkim, co ją otacza i przenieść to potem w wolnej chwili na płótno. Marta jest także miłośniczką fotografii i muzyki. Jest osoba otwartą, pełną życia, która lubi wyzwania, nie boi się ryzyka, ostrych kolorów i wzorów, a praca przy projektowaniu wnętrz sprawia jej największą przyjemność. Stara się jak najlepiej wdrożyć potrzeby naszych inwestorów, służąc racjonalnymi przemyśleniami i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Miłośniczka stylu industrialnego oraz modern classic – jest przekonana, że każde wnętrze powinno mieć charakter, swój “smaczek”. Prywatnie wielbicielka podróży, miłośniczka psów.

 

Adrianna Kwaśna – Moja pasja do projektowania wnętrz rozwijała się stopniowo, nie bardzo wiedziałam w jakim kierunku chcę iść, ale kiedy poszłam na studia zrozumiałam, że w końcu udało mi się znaleźć to, co chcę robić w życiu. Bardzo lubię sztukę, naturę, gotowanie i naukę języków obcych. Jestem otwarta na różne style i rozwiązania – zarówno lubię delikatne i stonowane wnętrza, jak i bardziej szalone i odważne. Bliski jest mi styl Loftowy, trafia do mnie połączenie betonu z czarnym, ale lubię także kolory pastelowe, beżowe. Podobają mi się również akcenty roślinne. Przywiązuję dużą wagę do potrzeb klienta, staram się dopasować do jego potrzeb, staram się, aby wnętrze było funkcjonalne, ale też estetyczne. Bardzo lubię się uczyć języków obcych, bardzo lubię rośliny, a szczególnie kaktusy, których pełno jest u mnie w domu. Bardzo też lubię zwierzęta, a szczególnie psy.

Koordynacja

 

Natalia Zielonka – odpowiedzialna za koordynację projektów. Architekturą interesuję się już od najmłodszych lat i konsekwentnie dąży do rozwoju w tym kierunku. Od uzyskania tytułu inżyniera architektury wnętrz dzieli ją dosłownie jeden krok, tak więc niewykluczone, że lada moment swoje doświadczenie będzie zdobywać zasilając nasz zespół architektów. Jest bardzo dobrze zorganizowana, sumienna i ambitna, a do swojej pracy podchodzi z profesjonalizmem. Wolny czas chętnie spędza na łonie natury oraz podróżując, w szczególności ceni sobie polskie morze i ciepłe kraje, których jest zdecydowaną fanką. Ceni sobie przytulne i nowoczesne wnętrza, a w projektowaniu może dać wyraz swojej dokładności, ale także kreatywności.

 

Szymon Kruszewski – odpowiedzialny za koordynację projektu, w szczególności za jego część budowlaną. Przyszły inżynier budownictwa ze stażem i doświadczeniem zdobywanym od kilku lat, które wykorzystuje we wspieraniu naszego zespołu architektów oraz w pracy z inwestorami. Najważniejszy jest dla niego dobry kontakt i zadowolenie klienta.