ScrollToTop

Projektowanie wnętrz – Pruszków / Warszawa / cała Polska – Opis oraz etapy

Pragniemy powitać Państwa na stronie Idea By Mag, firmy świadczącej profesjonalne usługi z zakresu projektowania architektury mieszkalnej i użytkowej, dekorowania wnętrz oraz usług remontowych.

Jako firma projektowo-remontowa realizujemy wszelkie zlecenia związane z projektowaniem mieszkań, domów czy lokali użytkowych na terenie Pruszkowa, Warszawy oraz całej Polski. Na swoim koncie mamy już wiele zrealizowanych zleceń, z których zarówno my, jak i nasi Klienci są zadowoleni. Mamy nadzieję, że zdobyte przez nas doświadczenie, wiedza, a także nasze umiejętności pozwolą na doskonałą realizację Państwa planów. Każde nowe zlecenie to nowe wyzwanie i przygoda. Do każdego z Klientów podchodzimy w sposób indywidualny starając się dać z siebie wszystko podczas realizacji zlecenia. Dlatego właśnie realizowane projekty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o szczegóły.

Idea by Mag. – projektowanie wnętrz w Pruszkowie, Warszawie i całej Polsce!

Do tej pory zrealizowaliśmy grubo ponad 500 projektów na terenie Pruszkowa, Warszawy, ale także w innych miejscach w całej Polsce. Wnętrza, które projektowaliśmy były wielokrotnie doceniane przez naszych klientów, dostawców, ale także obserwatorów naszych mediów społecznościowych.

Projektowanie wnętrz wg Idea by Mag.

W Idea By Mag. projektowaniem wnętrz zajmujemy się kompleksowo, z indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego z naszych klientów. Proces projektowania podzielony jest na etapy, w zależności od tego, jaki pakiet został wybrany:

ETAP 1:

Po przesłaniu niezbędnych materiałów w postaci przykładowych wnętrz, inspiracji, budżetu oraz wszelkich dokumentacji technicznych.

ETAP 2:

Praca zespołu Idea by Mag. nad propozycją wnętrza – tzw. układ funkcjonalny – Ten etap to obrazowe pokazanie wnętrza, wyciągniecie rzutów do formy 3D i przedstawienie wariantów układu funkcjonalnego.

ETAP 3:

Spotkanie omawiające projekt, wysłanie go do wglądu oraz podpisanie umowy.

ETAP 4:

Korekty projektu, aż dojdziemy do pożądanego efektu. Zaczynamy od białego modelu, po ustaleniu układu funkcjonalnego będziemy nanosić kolory i tekstury (zazwyczaj ok 2-3 spotkań, rozmów telefonicznych bądź email). (exceptionalpets)

ETAP 5:

Wizyty we wskazanych sklepach, aby zapoznać się z materiałami, ofertami oraz aby zobaczyć w rzeczywistości proponowane elementy.

ETAP 6:

Wizualizacje wnętrza czyli fotorealistyczne zdjęcia które dają nam ok 95% efektu końcowego.

ETAP 7:

Rysunki techniczne dla wykonawców (ekipa, stolarz).

ETAP 8:

Spis materiałów z potrzebnymi ilościami.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

507 455 415
507 455 379

info@ideabymag.com