ScrollToTop

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz to nasza pasja, dlatego dajemy z siebie wszystko, aby nasze aranżacje wnętrz nie tylko zachwycały, ale były też funkcjonalne i dopasowane do potrzeb naszych klientów.

W indywidualny sposób podchodzimy do każdego z projektów tak, aby wypracować najlepsze rozwiązania dzięki, którym osiągniemy zamierzony wcześniej efekt.Podpowiadamy, doradzamy, fachowym okiem rozpatrując wszystkie potrzeby. Nasze świeże i niebanalne spojrzenie na projektowaną przestrzeń pozwala odmienić każde wnętrze.

Jeśli chcesz odświeżyć mieszkanie, wygospodarować więcej miejsca lub zmienić funkcjonalność pomieszczeń nasz zespół pozostaje do Twoich usług. Bierzemy pełną odpowiedzialność za Twoje mieszkanie, dzięki czemu Ty przejdziesz spokojnie i z uśmiechem przez cały proces odmiany wnętrza.

Inspiracje

W pierwszej kolejności rozmawiamy na temat Państwa wyobrażeń dotyczących wnętrz, ich stylu i klimatu. Analizujemy Państwa oczekiwania w stosunku do układu funkcjonalnego poszczególnych pomieszczeń, i ich wyposażenia.

Aranżacja

Analizujemy przestrzeń pod kątem funkcji i ergonomii. Tworzymy możliwe i według nas najbardziej korzystne warianty układu funkcjonalnego – rzut 2D pomieszczeń oraz rozmieszczenia i gabarytów mebli.

Wizualizacja

Na tym etapie powstają wizualizacje fotorealistyczne z uwzględnieniem proponowanych wykończeń: materiałów, faktur czy oświetlenia.

Realizacja projektu

Na tym etapie tworzymy rysunki techniczne wszystkich zaprojektowanych przez nas elementów projektu. Stanowią one szczegółową dokumentację dla podwykonawców. Sprawdzamy poprawność wykonywanych prac oraz ich zgodność z projektem.

Inwentaryzacja

W miarę możliwości przed rozpoczęciem prac nad projektem wykonujemy także dokładną inwentaryzację stanu istniejącego lokalu.

Dobór materiałów

Dobieramy jednocześnie materiały, meble i kolory. Spotykamy się w sklepach aby na żywo zobaczyć proponowane materiały.

Kosztorys

Na Państwa życzenie wykonujemy szczegółowy kosztorys elementów obejmujących realizację projektu, na który składają się wszystkie założone materiały wykończeniowe, jak również wycena prac poszczególnych podwykonawców.

Mieszkania pod klucz

Świadczymy kompleksowy zakres usług, dlatego z powodzeniem wykończymy wnętrza mieszkań po klucz. Zaprojektujemy piękną przestrzeń i dopilnujemy wszelkich prac, aby uzyskać zachwycający efekt finalny.